Krovininis taksi Vilniuje

Krovininis taksi Vilniuje

Taksi kroviniams  gabenti padės Jums skubiai pervežti nedidelius krovinius, pasikrauti ir iškrauti.

Galima užsisakyti tik transporto paslaugas, arba krovininį mikroautobusą su krovėjais, kurie padės pakrauti ir iškrauti Jūsų daiktus.

Krovininis taksi Vilniuje perveža krovinius, pristato prekes iš prekybos centrų. Jei Jūs nusipirkote didelių gabaritų pirkinį ir jis netelpa į Jūsų automobilį – krovininis taksi Jūsų paslaugoms. Mes galime pervežti baldus, smulkius krovinius į bet kuria vietą Vilniuje, Lietuvoje ar Europoje.

Ką veža krovininis taksi

Krovininį taksi galite išsikviesti ir su krovėjais. Dažnai, nusipirkus nestandartinio dydžio prekę, jos negalite parsivežti savo automobiliu. Tenka ieškoti krovininio taksi. Tačiau, bet kurio krovininio taksi vairuotojas, atveš krovinį, vienas jo užnešti į Jūsų gyvenamąją vietą nepajėgs. Todėl mes Jums siūlome paslaugą – krovininių taksi su krovėjais. Krovininis taksi su dviem krovėjais atvyksta į pageidaujamą vietą, pasikrauna krovinius, juos perveža reikiamu adresu, iškrauna, užneša į pageidaujamas patalpas.

Krovininio taksi nuoma Vilniuje

Krovininio automobilio taksi su krovėjais tinka ir nedideliems perkraustymo darbams. Jei reikia pervežti daiktus, perkraustyti baldus, pervežti archyvą į sandėlį ar keletą baldų į sodybą, krovininio taksi ekipažas Jums tikrai padės.

Viena iš populiarių ir klientų pamėgtų mūsų teikiamų paslaugų yra krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Jūs galite išsinuomoti krovininį automobilį su mūsų vairuotoju kelioms valandoms ar kelioms dienos.